meble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiar

Projektowanie kuchni na wymiar i mebli na zamówienie – jak pracujemy

Do każdego z realizowanych przez nas zamówień mebli na wymiar i aranżacji wnętrz podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, uwzględniając indywidualne wymagania. Naszą pracę rozpoczynamy od wizyty u Klienta, omówieniu jego potrzeb i dokładnego pomiaru pomieszczenia, które ma zostać wyposażone produkowanymi przez nas meblami.

Po zebraniu wszystkich informacji przygotowujemy projekt mebli na wymiar, który przedstawiamy przy następnym spotkaniu.

Zaprezentowany przez nas koncept może być dowolnie modyfikowany, aż do pełnej akceptacji Zamawiającego.

Kiedy mamy już zatwierdzony projekt, przygotowujemy jego wycenę i przedstawiamy ofertę.

Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, która zawiera między innymi zapis o  terminie realizacji zamówienia, zakres prac oraz kwotę za wykonane usługi.

Termin realizacji to około 4 – 6 tygodni, w zależności od rodzaju materiałów potrzebnych do produkcji mebla oraz zakresu zamówionych prac. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas meble na wymiar w pełni spełniały oczekiwania każdego z nich.


Naszą specjalnością jest projektowanie, wykonywanie mebli na zamówienie oraz ich montaż u Klienta. Głównym profilem naszej działalności jest realizowanie projektów wysokiej klasy mebli kuchennych. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska – Tychy, Katowice, Bielsko Biała ale nasze realizacje mamy również w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Copyright © 2012 - 2019 ArtMebel