meble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiar

Meble do kuchni, pokoju i łazienki – firma ART MEBEL w Tychach

Jesteśmy młodą firmą, której kręgi zasila wykwalifikowana kadra najlepszych fachowców.

Swoje umiejętności zdobyliśmy pracując przez wiele lat w firmach zajmujących się projektowaniem i produkcją mebli na zamówienie.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zagwarantowanie pełnej satysfakcji naszych Klientów.


Michałprojektuje meble od 1999 roku.

Zaczynał w Warszawie, projektując kuchnie firmy Atlas.

W 2004 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich zdobył nagrodę „Złotego Relingu Publiczności” za projekt kuchni.

W firmie zajmuje się projektowaniem i osobiście uczestniczy przy kompletnej realizacji mebli na zamówienie – przez produkcję, aż po ich montaż w domu Klienta.

Wyznaje zasadę, aby tak obsłużyć Klienta, jak sam chciałby być obsłużony.


Mirek – doświadczony stolarz z trzydziestoletnim stażem.

Potrafi zrobić każdy rodzaj mebla.

Bez niego nawet najlepszy projekt nie ujrzałby światła dziennego.

Nadzoruje i zajmuje się produkcją oraz montażem mebli.

Dzięki naszym profesjonalistom żadne zadanie nie jest dla nas straszne. Podejmujemy się nie tylko zaprojektowania mebli, ale także aranżacji kuchni na zamówienie oraz innych pomieszczeń.

Kuchnie na zamówienie w województwie śląskim

Z uwagi na to, że nie boimy się wyzwań i do każdego projektu podchodzimy z jednakowym zapałem, nasze usługi projektowania kuchni, łazienek i różnych pokoi oferujemy nie tylko mieszkańcom Tych, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, ale także domownikom całego województwa śląskiego – Katowic, Lędzin, Mikołowa, Pszczyny i wielu innych miejscowości. Nasze przedsiębiorstwo ART MEBEL cieszy się dużym zaufaniem Klientów, którzy chętnie do nas powracają. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać im solidnych i funkcjonalnych rozwiązań, które spełniają swoje zadania przez długie lata. Zaprojektowane przez nas kuchnie i meble kuchenne są niezawodne i dostosowane do indywidualnego gustu ich przyszłych użytkowników. W czasie swojej pracy wykonywaliśmy zarówno kuchnie tradycyjne i eleganckie, jak również nowoczesne, do których zaprojektowaliśmy niestandardowe meble i szafy. Każdy zrealizowany przez nas projekt mebli i pomieszczeń skomponowany został w pełnym porozumieniu z naszymi Klientami – aby mógł sprostać ich wszystkim potrzebom. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą mebli pokojowych..

Naszą specjalnością jest projektowanie, wykonywanie mebli na zamówienie oraz ich montaż u Klienta. Głównym profilem naszej działalności jest realizowanie projektów wysokiej klasy mebli.

Naszą specjalnością jest projektowanie, wykonywanie mebli na zamówienie oraz ich montaż u Klienta. Głównym profilem naszej działalności jest realizowanie projektów wysokiej klasy mebli kuchennych. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska – Tychy, Katowice, Bielsko Biała ale nasze realizacje mamy również w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Copyright © 2012 - 2021 ArtMebel