meble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiar

Meble i szafy na wymiar - Oferta

Nasza firma ART MEBEL jest renomowanym producentem mebli kuchennych na zamówienie, które wyróżniają się wieloletnią jakością. Jednak nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam także tworzyć meble do innych pomieszczeń. Gwarantujemy, że wszystkie pomieszczenia projektowane przez naszych fachowców spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.


Oferujemy pełny zakres wyposażenia w meble zarówno w mieszkaniach, jak i domach prywatnych.
Projektujemy:Materiały:


Swoje meble produkujemy z materiałów dostępnych na rynku, do których zaliczają się:Oferujemy także sprzęt AGD w atrakcyjnych cenach.


Współpracujemy z takimi firmami, jak:


Szafy do zabudowy oraz meble – kompleksowe wyposażenie

Dzięki współpracy z cenionymi producentami sprzętu AGD i materiałów do produkcji mebli oraz zabudów możemy oferować Państwu kompleksowe wyposażenie każdego pomieszczenia - nie tylko doskonałej jakości spersonalizowane meble do, ale także niezbędny asortyment każdego wnętrza, meble do łazienki oraz kuchni. Zajmujemy się także realizacją zamówień na szafy do zabudowy, które wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, który dostosowujemy do wystroju całego wnętrza, ale także funkcjonalnością. Szafki i szafy na wymiar z drzwiami przesuwanymi pozwalają zaoszczędzić wiele miejsca w pomieszczeniu, a dodatkowo są bardzo pojemne, umożliwiając przechowywanie wielu ubrań lub innych przedmiotów. Nasze szafy prezentują się niezwykle elegancko w każdym pomieszczeniu – zarówno w pokoju i sypialni, jak i przedpokoju, sprawią one, że z całego mieszkania wygodnie będzie korzystać. Nasza oferta, poza projektowaniem mebli idealnych do potrzeb klientów, obejmuje także aranżację wnętrz prywatnych domów i mieszkań, a także lokali użytku publicznego, takich jak restauracje czy biura. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które świadczymy na terenie całego województwa śląskiego – w Tychach, Katowicach, Lędzinach, Pszczynie, Mikołowie i wielu innych miastach.

Naszą specjalnością jest projektowanie, wykonywanie mebli na zamówienie oraz ich montaż u Klienta. Głównym profilem naszej działalności jest realizowanie projektów wysokiej klasy mebli kuchennych. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska – Tychy, Katowice, Bielsko Biała ale nasze realizacje mamy również w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Copyright © 2012 - 2024 ArtMebel