meble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiar

Producent mebli kuchennych na zamówienie w Tychach – oferta

Nasza firma ART MEBEL jest renomowanym producentem mebli kuchennych na zamówienie, które wyróżniają się wieloletnią jakością. Jednak nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam także na realizowanie mebli do innych pomieszczeń.


Oferujemy pełny zakres wyposażenia w meble zarówno w mieszkaniach, jak i domach prywatnych.
Projektujemy:Materiały:


Swoje meble produkujemy z materiałów dostępnych na rynku, do których zaliczają się:Oferujemy także sprzęt AGD w atrakcyjnych cenach.


Współpracujemy z takimi firmami, jak:


Producent szaf i mebli do każdego pomieszczenia – województwo śląskie

Dzięki współpracy z cenionymi producentami sprzętu AGD i materiałów do produkcji mebli oraz zabudów możemy oferować Państwu kompleksowe wyposażenie każdego pomieszczenia nie tylko w doskonałej jakości meble na zamówienie, ale także niezbędny asortyment każdej kuchni, łazienki czy pokojów. Zajmujemy się także realizacją zamówień na szafy, które wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, który dostosowujemy do wystroju całego wnętrza, ale także funkcjonalnością. Szafy i szafki z drzwiami przesuwanymi pozwalają zaoszczędzić wiele miejsca w pomieszczeniu, a dodatkowo są bardzo pojemne, umożliwiając przechowywanie wielu ubrań lub innych przedmiotów. Nasze szafy prezentują się niezwykle elegancko w każdym pomieszczeniu – zarówno w pokoju i sypialni, jak i przedpokoju. Nasza oferta, poza projektowaniem mebli na zamówienie, obejmuje także aranżację wnętrz prywatnych domów i mieszkań, a także lokali użytku publicznego, takich jak restauracje czy biura. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które świadczymy na terenie całego województwa śląskiego – w Tychach, Katowicach, Lędzinach, Pszczynie, Mikołowie i wielu innych miastach.

Naszą specjalnością jest projektowanie, wykonywanie mebli na zamówienie oraz ich montaż u Klienta. Głównym profilem naszej działalności jest realizowanie projektów wysokiej klasy mebli kuchennych. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska – Tychy, Katowice, Bielsko Biała ale nasze realizacje mamy również w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Copyright © 2012 - 2019 ArtMebel