meble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiarmeble na wymiar

Meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe i sypialniane – nasze realizacje

Firma Art Mebel z siedzibą w Tychach jest producentem mebli kuchennych w województwie śląskim. Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem oraz montażem elementów według indywidualnego projektu. Wykonujemy szafy na wymiar, meble kuchenne i do każdego innego pomieszczenia na zamówienie Klienta, według gotowych projektów lub wykonanych indywidualnie przy porozumieniu z Zamawiającym. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania, precyzję i estetykę zabudowy kuchennej, łazienkowej, pokojowej i sypialnianej. Każdy z naszych projektów dopracowujemy dopóty, dopóki Klient nie będzie w pełni z niego zadowolony. Dlatego, z uwagi na nasz pełen profesjonalizm, cieszymy się tak dużym zaufaniem wielu Klientów, którzy chętnie zamawiają u nas projekt m in. łazienki i innych pomieszczeń w domach. Nasza firma ART MEBEL w Tychach dokłada wszelkich starań, aby zadowolić każdego Klienta, bez względu na zakres zamówionych przez niego prac.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wybranymi realizacjami, dzięki którym będą mogli Państwo ocenić efekty naszej pracy.

Naszą specjalnością jest projektowanie, wykonywanie mebli na zamówienie oraz ich montaż u Klienta. Głównym profilem naszej działalności jest realizowanie projektów wysokiej klasy mebli kuchennych. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska – Tychy, Katowice, Bielsko Biała ale nasze realizacje mamy również w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Copyright © 2012 - 2024 ArtMebel